Drukarnia online, TopDruk24.pl

KALENDARZE JEDNODZIELNE

OKREŚL PARAMETRY
WYBIERZ NAKŁAD
ZAMÓW PRODUKT
CENA
Brutto / netto


DOSTAWA
Czas realizacji:
Galeria

Kalendarze jednodzielne

Idealne do biura, domu czy na prezent. Ich największą zaletą jest rozmiar. Nasze kalendarze jednodzielne dobrze prezentują się na ścianach. Wydrukowane na nich informacje są doskonale widoczne, także z odległości kilku metrów.

Do zagospodarowania kalendarza pozostaje plansza główna oraz część pleców. Część główną kalendarza stanowi kalendarium składające się z 12 stron. Wysoka jakoś materiałów w połączeniu z wysoką funkcjonalnością sprawdza się idealnie. Kalendarze jednodzielne są nie tylko efektowne, ale przede wszystkim czytelne. Ten typ kalendarza to także świetny nośnik reklamowy dla Twoich klientów. Jednodzielne kalendarze, dzięki optymalnemu układowi treści, pozwalają na rozlokowanie na nich również przekazów marketingowych.

Druk odbywa się na kartonie Alaska 300g, co zapewnia bardzo dobrą jakość kolorów i wysoką trwałość. Kalendarze jednodzielne cechuje najwyższa jakość wykonania. Foliowanie zabezpiecza kalendarza i zwiększa jego trwałość.

Dokładamy wszelkich starań, aby przygotowane przez nas kalendarze jednodzielne były wykonane z najwyższą starannością i dbałością o najmniejsze szczegóły. Naszym klientom udostępniamy możliwość zaproponowania własnych projektów, zgodnie z indywidualnymi potrzebami i preferencjami. Mogą oni na przykład ozdobić jednodzielne kalendarze prywatnymi zdjęciami lub wybranymi przez siebie widokami krajobrazowymi, szczególnie bliskimi ich sercu. Przy projektowaniu ich wyglądu można skorzystać z unikalnych szablonów, które wypełnia się uprzednio wyselekcjonowanymi fotografiami. Nasze kalendarze jednodzielne projektujemy w ten sposób, aby jakość zamieszczonych na nich obrazów była możliwie jak najbardziej zbliżona do oryginału. Liczy się dla nas przede wszystkim estetyka wykonania, gwarantowana przez zastosowanie w wydruku najnowocześniejszych, zaawansowanych technologicznie urządzeń produkcyjnych.

Wytwarzane przez nas kalendarze jednodzielne wyróżniają się niską ceną, nawet przy niewielkich nakładach. Podchodzimy indywidualnie do każdego Klienta, uwzględniając przy przygotowywaniu projektów jego osobiste życzenia i upodobania. Nie wahaj się i już dziś skontaktuj się z nami. Gwarantujemy, że opracowane przez nas jednodzielne kalendarze spełnią wszystkie Twoje oczekiwania – zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym.

Pliki do pobrania

Nazwa Podgląd Pobierz
Kalendarz jednodzielny