Drukarnia online, TopDruk24.pl

Kim jesteśmy?


 

Osoba z uśmiechem

 

Top Druk to drukarnia, dla której ważnym celem jest pełne zadowolenie Klienta.  Istniejemy od 2005 roku. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę specjalistów - pasjonatów, dla których wysoka jakość produktu jest najwyższym priorytetem.

Jesteśmy nowoczesną firmą, która zmienia wizerunek poligrafii na podstawie najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań w projektowaniu i realizacji usług poligraficznych

 

Druk offsetowy Ryobi 920

 

Drukarnia od kilku lat stara się realizować koncepcję drukarni realizującej nietypowe prace, spełniającej najtrudniejsze oczekiwania swoich klientów. Firma wdraża niestandardowe rozwiązania, dzięki czemu możliwe jest elastyczne podejście do każdego wyzwania. 

 

Posiadamy sklep internetowy obsługujący technologię preflight,  która umożliwia bezpłatną weryfikację przesyłanych plików, oszczędzając drukarni czas i konieczność zatrudniania dodatkowych grafików. Przyjmujemy zlecenia przez Internet, a wykonane prace wysyłane są firmami kurierskimi (w obrębie 150 km od Łomży gotowe wydruki są rozwożone własnym transportem).

 

Zakupy online

Aktualne tendencje panujące na rynku poligraficznym wskazują na to, iż jest on przyszłościowy. W ostatnich kilkunastu latach branża poligraficzna przeżywa gwałtowny rozwój.  Dostępność nowych technologii, otwarcie granic oraz kreatywność przedsiębiorców spowodowały, że polskie produkty i usługi poligraficzne stały się znane i doceniane w Europie.

Dzięki profesjonalizmowi naszych działań  oraz rzetelnej i sprawnej obsłudze pozyskaliśmy szereg wiernych klientów z różnych branż.

 

Naszą  specjalnością stały się zlecenia mało i średnio nakładowe  o szybkim terminie realizacji,  jednakże jesteśmy w stanie wydrukować prawie wszystko: książki, katalogi, broszury, czasopisma, ulotki, plakaty, wizytówki, foldery, kalendarze, i wiele innych. Więcej można znaleźć w zakładce „Produkty”.