Drukarnia online, TopDruk24.pl

Wybierz produkt - ustal rabat


WYBIERZ PRODUKT – USTAL RABAT



Mamy dla Państwa dodatkowy rabat na wszystkie zamówienia. Promocja dotyczy za równo firm, które wcześniej nie dokonywały u nas zamówień, a także stałych kontrahentów. 

Regulamin promocji: 

Zamówienia proszę składać poprzez formularz kontaktowy lub e-mail, w tytule "WYBIERZ PRODUKT – USTAL RABAT"

 

Warunki składania zamówień i promocji


1. Wszystkie zamówienia dokonywane w drukarni TOPDRUK24.PL objęte są rabatem

Promocja obowiązuje na zamówienia złożone od 1.11.2020 r. Promocja nie ma ograniczenia czasowego. O czasie jej zakończenia realizator poinformuje na stronie topdruk24.pl w aktualizacji do niniejszego regulaminu.

2. Minimalna wielkość rabatu wynosi 5% - maksymalna 15% licząc od wartości zamówienia netto.

3. Rabat dotyczy zamówień na produkty znajdujące się w ofercie sklepu topdruk24.pl, oraz produkty zamawiane poprzez Biuro Obsługi Klienta

4. Warunkiem przyznania rabatu jest brak należności finansowych względem organizatora promocji.

5. Wysokość rabatu na dane zamówienie przyznawane jest indywidualnie. Rabat zależy w szczególności :

a) od wybranego produktu z asortymentu drukarni TOPDRUK24.PL

b) od wielkości złożonego zamówienia

c) od historii wcześniejszych zamówień danego kontrahenta

6. Wysokość rabatu przyznawana jest indywidualnie przez opiekuna klienta. W momencie realizacji wyceny, klient zostaje powiadomiony o przysługującym mu rabacie na dany produktu

7. Nowo przyznane rabaty nie łączą się z dotychczasowymi promocjami oraz stałymi rabatami dla klientów.

8. Nowo przyznany rabat w przypadku stałych klientów nie będzie niższy od dotychczasowego. W ocenie opiekuna klienta może zostać podtrzymany na dotychczasowym poziomie w przypadku prac wykonywanych cyklicznie, zawartych umów długoterminowych.

9. W przypadku złożenia zamówienia poprzez stronę topdruk24.pl dodatkowy rabat zostanie naliczony po kontakcie e-mail z Biurem Obsługi Klienta. Zgłoszenie należy wysłać na adres: biuro@topdruk24.pl podając w wiadomości numer zamówienia oraz specyfikację zamówionego produktu.

10. Wszelkie sporne kwestie wynikające z niniejszej promocji rozstrzygane będą indywidualnie z przydzielonym opiekunem klienta.

11. Zamawiający w ramach obowiązującej promocji nie jest zwolniony z przestrzegania ogólnie przyjętego regulaminu drukarni i wszystkich jego postanowień.