Notesy bez okładki - Drukarnia online, TopDruk24.pl

NOTES ECO BEZ OKŁADKI

OKREŚL PARAMETRY
WYBIERZ NAKŁAD
ZAMÓW PRODUKT
CENA
Brutto / netto


DOSTAWA
Czas realizacji:
Galeria

Notes Eco bez okładki

Alternatywą dla tradycyjnych notatników są notesy bez okładki, które cechuje pełna biodegradowalność. Wykonano je w całości z surowców wtórnych. Można się u nas zaopatrzyć w notesy klejone z kartkami w proste linie, kratkami lub czystymi stronami. Ich standardowy format to A4, choć istnieje możliwość zamówienia w naszej drukarni także skoroszytów o wielkości A5, A6 lub DL. Ilość kart jest zróżnicowana w zależności od wybranego modelu.

Nie masz pomysłu na prezent dla najbliższych? Rozwiązaniem Twojego problemu mogą stać się notesy klejone bez okładki. Ich funkcjonalność oraz prostota wykonania z całą pewnością przypadną do gustu obdarowanym. Sprawdzą się one również w roli gadżetu reklamowego. Notesy klejone z kartkami ozdobionymi logiem firmy lub innymi charakterystycznymi dla danej branży motywami skutecznie promują markę. Możesz zdecydować się na jeden z dostępnych u nas modeli lub poprosić nas o wykonanie indywidualnego projektu. Przygotowując notesy klejone bez okładki, zwracamy szczególną uwagę na jakość i staranność ich wykonania. Wykorzystuje się je głównie przy sporządzaniu szybkich notatek, które można przechowywać w jednym miejscu, bez ryzyka ich zagubienia. W razie potrzeby możesz łatwo wyrwać kartkę. Notesy klejone zrobione są z kartek, które da się umieścić w segregatorze, po uprzednim nawierceniu z boku kilku otworów.

Bloczki drukowane są jedno- lub dwustronnie. Nie mają one okładki, notesy jednak doskonale sprawdzają się w różnych sytuacjach. Warto mieć je zawsze przy sobie, zwłaszcza wtedy, gdy planujesz publiczne wystąpienie lub udajesz się na wykład albo konferencję. Zanotujesz na nich wszystkie niezbędne informacje. Notesy reklamowe przydadzą Ci się w każdych okolicznościach.

Pliki do pobrania

Nazwa Podgląd Pobierz
A4
A5
A6
DL