Okładki do dyplomów - Drukarnia online, TopDruk24.pl

Okładki do dyplomów miękkie

Galeria

Galeria

Info

Okładki do dyplomów miękkie

Ukończenie studiów to wyjątkowy czas dla każdego absolwenta. Tę niezapomnianą chwilę można upamiętnić na różne sposoby. Jednym z nich są odpowiednio zaprojektowane okładki na dyplomy. Ich przygotowaniem na Twoje zlecenie zajmie się profesjonalna drukarnia, taka jak TopDruk24.pl. Doskonale prezentujące się osłonki wykonujemy ze skór o różnej fakturze. Dzięki nim Twój dyplom będzie cechował się nienagannym wyglądem, nawet po wielu latach od jego otrzymania. Ilekroć na niego spojrzysz, przypomną Ci się najpiękniejsze momenty z Twojego życia szkolnego i zawodowego.
 
Zastanawiasz się, jak wygląda nasza osłonka na dyplom? Miękka okładka z kartonu barwionego w masie o gramaturze 270 - 300gr/m2, dwustronnie kolorowa. Okładki na dyplomy dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, m.in. niebieskim, czarnym i zielonym. Okładka jest bigowana - zagięta w połowie, a w prawym dolnym rogu podklejono pasek w kolorze okładki umożliwiający założenie dokumentu A4. Wymiar okładki na dyplom po złożeniu: 222 × 310 mm.
 
Minimalna zamawiana ilość: 50 szt. okładek.
 
Dodatkowo: możliwość wykonania nadruków na okładkę na dyplom wg załączonych projektów. Uszlachetnianie na życzenie.
 
Naszą ofertę kierujemy nie tylko do absolwentów szkół średnich i wyższych, ale także do dyrektorów placówek edukacyjnych oraz właścicieli i menadżerów przedsiębiorstw planujących uroczystości z wręczaniem nagród najbardziej zasłużonym pracownikom. Nasze okładki na dyplomy doskonale nadają się też do włożenia do nich listów gratulacyjnych, dokumentów certyfikacyjnych czy oficjalnych podziękowań. W zależności od życzenia klienta osłonki na dyplom mogą mieć jednolity, pozbawiony motywów graficznych kolor lub zawierać różnego rodzaju wygrawerowane elementy (np. logo producenta, godło Polski lub herb miasta).
 
W okładkach mieszczą się dyplomy standard o wielkości A4. Wykorzystanie tych osłonek zapobiega powstaniu na dokumentach nieestetycznych zagnieceń w trakcie ich przechowywania lub przenoszenia. Nasze okładki ochronią również Twój dyplom przed przypadkowym zaplamieniem lub zalaniem.
Materiały do pobrania

Pliki do pobrania

brak