Notesy z okładką - Drukarnia online, TopDruk24.pl

NOTES ECO Z OKŁADKĄ

OKREŚL PARAMETRY
WYBIERZ NAKŁAD
ZAMÓW PRODUKT
CENA
Brutto / netto


DOSTAWA
Czas realizacji:
Galeria

Notes Eco z okładką

Wśród różnego rodzaju gadżetów reklamowych warto zwrócić uwagę na notesy z okładką. Zrobiono je z surowców pochodzących z recyklingu. Cechuje je pełna biodegradowalność. Notesy reklamowe pełnią zarówno funkcje marketingowe, jak i użytkowe. Służą one do notowania ważnych informacji, dzięki czemu masz pewność, że żadna istotna wiadomość nie umknie Twojej uwadze. Wykonane z grubego, jasnobrązowego papieru okładki notesów o gramaturze 300 g doskonale chronią znajdujące się w skoroszycie kartki przed zabrudzeniem lub poplamieniem. Standardowo notesy z okładką mają format A4, ale w sprzedaży dostępne są także skoroszyty o wielkości A5, A6 oraz DL.

Zastanawiasz się, jak skutecznie rozpromować swoją markę? Przekaz reklamowy w formie loga producenta lub innych charakterystycznych dla danego przedsiębiorcy motywów graficznych umieścimy bez żadnych dodatkowych kosztów na poszczególnych kartkach w notatniku z okładką. Notes taki doskonale spełni funkcje marketingowe, przypominając użytkownikom o danej marce za każdym razem, gdy zostanie otworzony. W zależności od Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji masz u nas do wyboru notesy z okładką z kartkami czystymi, w linie proste lub w kratkę. Sam zdecyduj, który z nich najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Wytwarzając notesy reklamowe, dokładamy szczególnych starań, aby były one estetycznie wykonane. Nie wiesz, jak z naszej oferty wybrać najlepszy skoroszyt z okładką? Notes musi być wyposażony w twardą, najlepiej tekturową osłonkę, ozdobioną charakterystycznymi motywami graficznymi. Kartki w notatniku łączymy ze sobą za pomocą specjalnego kleju. W razie potrzeby można je łatwo wyrwać ze skoroszytów z okładką. Notesy zaprojektowane przez nas okażą się dla Ciebie przydatne w każdej sytuacji.

Pliki do pobrania

Nazwa Podgląd Pobierz
A4
A5
A6
DL