Drukarnia online, TopDruk24.pl

Wizytówki - Pokaż się z najlepszej strony


Wizytówka – Daj się poznać


Mamy dla Państwa dodatkowy rabat na pakiety wizytówek 
Promocja dotyczy za równo firm, które wcześniej nie dokonywały u nas zamówień, a także stałych kontrahentów. 

 

Regulamin promocji: 

Zamówienia proszę składać poprzez formularz kontaktowy lub e-mail,  w tytule "Zamówienie promocyjne – wizytówki"

Warunki składania zamówień i promocji „Wizytówka – Daj się poznać”:
1. Zamówienie z dodatkowym rabatem dotyczy zamówień na wizytówki dokonywane poprzez formularz zamówienia dostępny na stronie topdruk24.pl lub kontakt e-mail: marketing@topdruk24.pl. Wizytówki zamówione standardowo poprzez cennik sklepu topdruk24.pl nie będą objęte promocją.


2. Promocja dotyczy jedynie wizytówek ze specyfikacją: Kreda mat 350g,folia mat, zadruk 4+4. (100 sztuk - 32 zł netto, 200 sztuk - 49 zł netto). Każde odstępstwo od powyższej specyfikacji traktowane jest jako zamówienie niestandardowe. Druk cyfrowy dokonywany jest z przesłanego projektu, wykonawca nie ingeruje w treść wizytówki, chyba, że treść narusza regulamin drukarni. Każda dodatkowa zmiana w projekcie przesłanym przez klienta wyceniana jest indywidualnie.


3. Termin realizacji zamówienia do 7 dni roboczych liczony od momentu przesłania kompletnego pliku z projektem do druku oraz opłaceniu zamówienia. Wysyłka wizytówek nie jest dodatkowo naliczana. Każdy z klientów otrzymuje ją GRATIS.


4. Zamówienie promocyjne "Wizytówka – Daj się poznać” nie łączy się z innymi promocjami, a także stałymi rabatami dla agencji reklamowych czy firm stale współpracujących.

 

5. Promocja „Wizytówka – Daj się poznać” obowiązuje na zamówienia złożone od 25.06.2020 r. Promocja „Rabatowy maj” nie ma ograniczenia czasowego. O czasie jej zakończeniu realizator poinformuje na stronie topdruk24.pl w aktualizacji do niniejszego regulaminu.