Drukarnia online, TopDruk24.pl

PLAKATY LISTWOWANE

OKREŚL PARAMETRY
WYBIERZ NAKŁAD
ZAMÓW PRODUKT
CENA
Brutto / netto


DOSTAWA
Czas realizacji:
Galeria

Plakaty listwowane

Plakaty listwowane to bardzo popularna forma dekoracji. Praktyczna i często spotykana w biurze lub domu. Jednostronny afisz nie tylko ładnie prezentuje się na ścianach, ale często pełni także funkcje reklamowe. Plakat listwowany charakteryzuje niewygórowana cena. Zwykle projektujemy go w ten sposób, aby przyciągał on uwagę klientów do określonego komunikatu marketingowego. Formaty: A1, A2, A3,B2, B3, Zadruk 4/0. Papier: 115g, 130g 170g.

Foliowanie: mat/błysk, mat+UV,

Plakat drukowany jest najczęściej na papierze kredowym 170g i dodatkowo foliowany. Oferujemy cały nakład produktów, w skład którego wchodzą plakaty uszlachetnione, do wyboru:
-folią błysk - bardzo ożywia kolory projektu
-folią mat - dla stonowanych projektów
- folią mat i lakierem UV - opcja dobra, gdy chcemy podkreślić niektóre elementy projektu

Wysoka jakość wykonania afiszu zostaje zagwarantowana dzięki wykorzystaniu papieru kreda mat lub kreda połysk. Do uszlachetniania plakatu z reguły wykorzystujemy lakier dyspresyjny, gwarantujący mu dodatkową ochronę. Jednostronny druk realizowany jest w pełnej gamie kolorów.

Listwa - Listwowanie wykonujemy po krótszym boku. W górnej listwie znajduje się praktyczna zawieszka umożliwiająca zawieszenie kalendarza. Listwy razem z zawieszką pozwalają na zamontowanie plakatu na ścianie. Dostępne są one w różnych wariantach kolorystycznych – białym, czarnym lub srebrnym.

Specjalnie z myślą o naszych klientach realizujemy indywidualne zamówienia na pełen nakład plakatów listwowanych, których cena jest bardzo atrakcyjna. Podejmujemy się zarówno realizacji projektów opracowanych i dostarczonych przez klienta, jak i autorskich koncepcji przygotowanych przez specjalistów. W każdym przypadku wykorzystujemy wyłącznie wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne listwy, dzięki którym plakat będzie mógł utrzymać się na ścianie przez dłuższy czas. Zastosowana przez nas najnowocześniejsza technologia druku gwarantuje wysoką jakość realizacji projektu.

Pliki do pobrania

brak