Kupony szyte – karty stałego klienta do wykorzystania w trakcie pandemii koronawirusa

W dobie panującej pandemii koronawirusa wiele firm  usługowych oraz gastronomicznych znajduje się w naprawdę trudnej sytuacji. To najlepszy moment na wprowadzenie kart stałego klienta. Kupony sprawią, że klienci nie zapomną o Twojej marce i wrócą do Ciebie, kiedy sytuacja ulegnie znacznej poprawie. Jeśli prowadzisz własny biznes i szukasz dobrej drukarni online, która pomoże Ci w realizacji takiego pomysłu, jesteś pod właściwym adresem. Sprawdź, jakie rozwiązania przygotowaliśmy dla Ciebie!

Dlaczego warto oferować karty stałego klienta?

Karty lojalnościowe zyskały popularność w ciągu ostatnich lat i wciąż są chętnie wykorzystywane w branżach usługowych, np. beauty lub w gastronomii. Takie rozwiązania są skuteczne zarówno w pozyskiwaniu nowych klientów, jak i zatrzymaniu tych, którzy są już przywiązani do danej marki. Zastosowanie kart stałego klienta w Twoim biznesie będzie miało wpływ na szereg zachowań konsumenckich, które pozytywnie oddziałują na budowanie wizerunku. Są również świetnym uzupełnieniem ulotek promocyjnych.

Element zwiększania sprzedaży

Proponując rabat na następną wizytę lub ofertę specjalną, gdzie jeden z elementów usługi jest bezpłatny lub w preferencyjnej cenie, zwiększasz prawdopodobieństwo, że klient do Ciebie wróci. Wiąże się to oczywiście z tym, że kolejny raz otrzymasz zapłatę za swoją pracę. Dlatego proponujemy Ci druk kuponów szytych (), które świetnie nadają się na pojedyncze bileciki rabatowe lub jako karty stałego klienta.

Budowanie lojalności wobec marki

Jeśli chcesz, by klient wrócił do Twojej firmy, zastanów się nad drukiem wizytówek . Będą one zarówno nośnikiem informacji o Tobie, jak i np. miejscem na zbieranie kolekcji pieczątek za dokonane zakupy. Kiedy zaproponujesz kawę gratis lub dodatkowe porcje lodów za uzbieranie określonej liczby znaczków, kupujący chętniej skieruje kroki do Twojej kawiarni. Taki system świetnie sprawdza się również w salonach fryzjerskich lub kosmetycznych, gdzie po kilku wizytach można zyskać rabat na następną usługę.

Wsparcie akcji promocyjnych

Kupony rabatowe oraz specjalne oferty dla stałych klientów stanowią nierzadko kluczowy element skutecznej akcji promocyjnej. Osoba, która już przy pierwszej wizycie otrzyma zniżkę na następną usługę lub mały upominek, z większym prawdopodobieństwem zdecyduje się skorzystać w przyszłości z oferty Twojej firmy. Kawiarniom, które w ramach działań marketingowych, zdecydują się rozdać swoim klientom darmową kawę, oferujemy interesujące rozwiązanie. W naszej drukarni z Łomży możemy stworzyć dla Ciebie owijki na kubki, które będą dodatkowym nośnikiem reklamowym i pozwolą Ci na zamieszczenie informacji promocyjnych.

Podsumowanie

Wszelkie działania marketingowe, mające na celu utrzymanie biznesu w tych trudnych czasach, są obecnie na wagę złota. Będąc drukarnią online, świadczymy usługi dla klientów z całej Polski. W związku z tym mamy duże doświadczenie w realizacji rozmaitych zleceń – również tych niestandardowych. Skontaktuj się z nami, a jesteśmy pewni, że znajdziemy rozwiązanie, które wspomoże Twój biznes w okresie pandemii i pozwoli ruszyć do działania ze zdwojoną siłą najszybciej, jak będzie to możliwe.